אימון אישי

לכל אחד מאתנו יש חלומות, שאיפות ורצונות אך כמה מאתנו אכן מצליחים להגשים בפועל את מה שבאמת ברצוננו להשיג? כמה מאיתנו מעזים לבטא ולהגיד לעצמנו בקול ברור את אשר אנו רוצים להשיג?

בשונה מייעוץ טיפול והנחיה, המאמן אינו נובר בבעיות מן העבר ומטפל בהם, ואינו נותן תמיכה שיוצרת תלות ונוטלת את האחריות מהאדם. המאמן שואל שאלות הגורמות למתאמן לחשוב. המאמן שותף לתהליך האישי, מסייע למתאמן לקחת אחריות ולהפיק את התוצאות הרצויות.

למי זה מתאים?

לאנשים המבקשים להגיע אל נקודת הגשמה בחייהם בתחום האישי, העסקי, המשפחתי ועוד.

אימון אישי הוא תהליך של מפגש עם האני שבתוכי. החלומות, הרצונות והשאיפות שבתוך ליבי ועם היכולת לממש אותם בפועל.  באימון מתמקדים ביצירת החיים בהווה למען הגשמת הרצונות בעתיד, בחיפוש ערכים ובלמידה שמקדמת פעולה.

מה אוכל להשיג באימון אישי?

אימון אישי הוא כלי להתפתחות אישית, להשגת תוצאות, ולהתקדמות בחיים. עבודה עם מאמן מאפשרת למתאמן להגיע לבהירות בנושאים בחייו בהם היה רוצה להתקדם. נקודת ההנחה היא שהמתאמן עצמו הוא המקור לכל התשובות בחייו, הפתרונות וההחלטות. המאמן הוא רק שליח לשאול את השאלות הנכונות.

אימון יהודי מאפשר למתאמן לצאת מהנקודה שבה הוא נמצא כרגע, להכיר את כוחות נפשו, את הפערים בחייו ולגלות כלים להגשים את הנקודה בה הוא שואף להיות מצוי. אימון אישי מאפשר לאדם למצוא את היעוד שלו ולהגשים אותו.

המאמנים האישיים של BSD

'המרכז לאימון אישי' מציע לך מאמן אישי או מאמנת אישית, בוגרי ההכשרות של בית הספר לאימון יהודי BSD  אשר למדו והוכשרו לאמן בשיטה המבוססת על מקורות חז"ל והיהדות. האימון הוא תהליך של שותפות לדרך, תמיכה והנעה לקראת עשיה והשגת יעדים.

אימון אישי להצלחה, איך עושים את זה?

תהליך האימון נערך על בסיס פגישה שבועית במשך 10-12 פגישות. במידה ויש צורך ניתן לסכם על המשך לתהליך. במהלך האימון נוצר מרחב פתוח ונקי בין המאמן והלקוח. מרחב זה מאפשר למתאמן להכיר את עצמו ללא מסכות מיותרות. להכיל את החיים מתוך כנות ואמון, להכיר בכישלונותיו ככלי ללמידה, לפרוק כעסים ובעיות, וגם להתקדם ולפתוח שפע של אפשרויות ליצירת שינוי והגשמת רצונות.

 שלבי האימון האישי

א.      העלאת הרצונות הכמוסים על פני השטח

ב.      בחירה ברצון אותו אני מעוניין לממש בשלב זה של חיי

ג.       הצבת יעדים מדידים ובניית תכנית פעולה מעשית

ד.      תחילת תנועה אל היעד תוך זיהוי וחיזוק יכולות ויתרונות אישיים

ה.      יצירת סביבה תומכת שתבטיח גם לאחר סיום תהליך האימון את המשך השגת היעדים

ו.       יצירת תשתית אישית ברורה המורכבת מערכים כוחות ורצונות אמיתיים

ב BSD  ישנם מאמנים אישיים רבים אותם תוכלו למצוא.